Lavera

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sqleila, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Igénybevett, száraz hajra, bio rózsával és növényi keratinnal. Javítja a hajszerkezetet, ápolja a hajat. Használatával a haj selymes lesz és könnyen fésülhető. 100%-ban természetes illatanyagot, bőrbarát emulgeálót és növényi alapú tenzideket tartalmaz. 100%-ban mentes szilikontól, paraffintól és kőolajszármazéktól.

mse02

2017. február 1.

Update: Sajnos korpát okozott nálam és nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam ezért biztosan nem fogom újra venni.

Egy nagyon sűrű krém állaga van, finom gyengéd rózsa illattal. Nehezen lehet eldolgozni a hajon.
Hidratáltnak érzem a hajam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Hidratáltnak érzem a hajam a használata után.