Lavish

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bestwax szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LAVISH, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 9.

Lelőhely:   Bestwax szalonok

• Fájdalomcsillapító
  • Baktérium és gombaölő
  • Gyulladáscsökkentő
  • Hidratál
  • A terhességi csíkok és striák halványítására kiváló
  • Elmulasztja a pattanásokat és megszünteti a hegesedést
  • Antioxidáns hatásának köszönhetően segíti a sérült bőrsejtek gyógyítását
  • Csökkenti az öregedés korai jeleit.
  • Gyógyítja a száraz talpat és a repedezett sarkakat.

Dittikee

2021. március 24.

Kellemesen esik egy hosszú nap után, szuper érzetet hagy magaután. Hidratál, megnyugtat, nagyon elégedett vagyok a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>