Lavozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

Erős fényvédelmet biztosító vízálló napvédő spray a normál, napfényhez még nem szokott bőr számára. A termék rendkívül könnyű formulája gyorsan, ragacsos és zsíros hatás nélkül szívódik be a bőrbe. Az értékes ápoló hatóanyagoknak köszönhetően a bőre ápolt és puha tapintású marad. A kiegyensúlyozott UVA/UVB szűrőrendszer azonnali és biztos védelmet nyújt a leégés ellen.

Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

EviAdamcsik

2020. április 23.

Olyan durva allergiás reakciót váltott ki nálam, amilyet még sosem tapasztaltam. Tüsszögtem, folyt az orrom, a szemem, csípett, égett. Lehet velem van a hiba, de sok napkrémet, napolajat kipróbáltam már de egyiknél sem tapasztaltam még ehhez hasonlót sem. Ha lehetne mínusz csillagot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

lollybodis

(!)
2016. július 5.

En bekentem magam vele, nagyon erzekeny a borom es masodfoku egesi seruleseim lettek. Be kellett mennem a korhazba, ahol kaptam egy fajdalomcsillapitos infuziot.

Az egesnyomok ugy neztek ki, mintha viaszbol lettem volna es megolvasztott volna a nap. Hetekbe-honapokba fog telni amig elmulik.

Nem ajanlon senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

Nem ajanlon senkinek.

Titvog

2016. július 3.

Volt alkalmam alaposan letesztelni egy 4 napos nyaralás keretében, sok városnézéssel, és fürdőzéssel. Nos... olyan formulát kerestem, ami nem hagy maga után olajos érzést, és nem leszek tőle hulla fehér se. Ja és nem orbitálisan drága belőle az 50 faktoros, mivel nekem csak az jó a bőrömre. Szóval, ha teljesen száraz bőrre fújom, egészen kellemes érzést nyújt, de valahogy nálam nem klappol a leírtak alapján az, hogy nem hagy maga után zsíros érzést. Nem is zsíros, inkább olajos érzést hagy, bár egye fene, engem nem zavar. Az tény, hogy gyorsan szívódik be, de mint minden fizikai fényvédő, ez is hagy maga után egy réteget a bőrön. (ezért is véd) Városi sétákra nekem nagyon bevált, kb 1-1,5 óránként fújtam vele magam újra, és így nem égett meg a bőröm, inkább barnult. Strandon már rosszabbul teljesített vízközelben, verő napfényben, kevés árnyékban. Hiába vártam vele, hagytam neki időt beszívódni, egyáltalán nem vízálló! Valami persze biztos maradt belőle a bőrömön, de azt is csak úgy vettem észre, hogy amikor a lubickolást után kijöttem a vízből megszáradni, és újrafújni magam, a sokadik használat után már észre lehetett venni, hogy kicsit darabok pödrődnek le a bőrömről, és emiatt úgy nézett ki közelről mindenem, mint aki hámlik. :D Szóval ezt a terméket határozottan nem ajánlom strandoláshoz, mert ezek után én is jól odaégtem, és főleg a karom... Szóval a vízállós duma miatt levonok egy csillagot, amúgy nem rossz, de kicsit túl van dicsérve a leírás alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

eviszv

2015. október 20.

Nagyon bevált, könnyen eloszlatható, gyorsan hat. Kicsit zavaró az alkoholszag, de valamit valamiért. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

goczolodi

2015. július 19.

Én a vízállóságával vitatkoznék, de amúgy tényleg nagyon jó naptej. Nem égtem le, és kellemes érzés volt rajtam, végre nem az a ragacsos tapintás a bőrön. Ja és az ára, nagyon baráti. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

laszlo.noemi

2013. augusztus 3.

Nyaraláskor ezt használtuk párommal. Akciósan vettem meg a Müllerben, nem vártam tőle sok jót, de kellemesen csalódtam. Hajlamos vagyok a leégésre, de ezzel a naptejjel nem égtem be és le :D Könnyű elkenni, tényleg vízálló :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate