Lazell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szafira13, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Igazi tavaszias, édes illat, amely leginkább a virágok és a vattacukor illatához köthető.

Ár: 1000 plusz pk , Eladó: Naspoja
Állapot: 1-szer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Szeméyles átvétel Csepel vagy Köki, vagy utalás után postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Brigi182

2019. március 16.

Tinikorom első szerelemparfümje volt ő!! Most pedig azt mondom ugyanolyan, mint a Victoria Secret Love Addict testpermetje :))) még mindig imádom 10év után is!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Erika80

2017. június 10.

Ez az illat az Escada - Rock & Rio parfüm utánzata. Szerintem aki szereti a gyümölcsös-virágos illatokat, az szinte bármikor szívesen fújja magára, bár igaz, hogy leginkább a tavasz és a nyár a legalkalmasabb a használatára. Édes-gyümis illat, de nem az a vattacukor jelleg. Annyi ideig kb. eltart, mint az Escada, mert ugye az sem éppen a hosszan tartó illatairól híres, persze kinek milyen a bőre.
Egyszóval egy egzotikus illat. Őszibarackos, kókuszos, papayás, mandarinos illatkompozíció. Fini. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal