Leciderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. március 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktív tisztító tonik 5 összetevőjét úgy tervezték, hogy egymást erősítva mélytisztító, antioxidáns, pórusösszehúzó és magas antimikrobiális hatást érnek el.

Az aktív összetevők segítenek helyreállítani a bőr mikrobiális egyensúlyát, és aktívan gondozzák pattanásokra hajlamos bőrt. A tonik rendszeres használata szabályozza a faggyútermelést, láthatóan összehúzza a pórusokat és csökkenti az eltömődéts.

• Eltávolítja a szennyeződést és a felesleges zsírt.
  • Antimikrobiális és antioxidáns hatása segít helytreállítani a bőr egyensúlyát és védeni a környezet káros oxidatív hatásaival szemben.
  • Hatékonyan puhítja a bőrt és élénkíti a bőrt

Alkalmas a nagyon érzékeny, aknés bőr napi ellátására.