Lee Stafford

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. november 3.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó kondicionáló spray. Csillámos lila pigmentjei segítenek eltüntetni a festett szőke haj rezes árnyalatát.

cattitude

2017. november 3.

ajándékba kaptam egy barátnőmtől, aki már nem szőkíti a haját. kicsit szkeptikus voltam, mert nekem ezek a drágább, márkás termékek sosem nyújtottak többet azoknál az olcsó termékeknél, amiket használok, de ez a spray egész jó. nagyon finoman, de hatásosan hamvasítja a hajat, túlhamvasítani nem igazán lehet vele. a nagyon erős rezes árnyalatokkal csodát nem tud kezdeni. kevés is elég belőle, úgyhogy lassan fogy. nekem se nem szárította, se nem zsírosította (de nem is ápolta) a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.