Legenda Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wbea, Módosítva: 2017. május 15.

Kategória:   Szappanok

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.