Lemax Colour

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2013. február 26.

Lelőhely:   eurós boltok

Por állagú, csillogó szemhéjfesték.

7g

fleurdelotus

2015. október 24.

Legalább 10-féle van itthon, mert egyszer Anyukám bevásárolt belőle... :) Gyönyörű színek, tartósak, viszont szerintem nehéz vele dolgozni picit.
Szerintem sosem fognak elfogyni, mert olyan sok van egy üvegcsében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Szerintem sosem fognak elfogyni, mert olyan sok van egy üvegcsében.

allthemakeup

2013. június 2.

Nagyon csillog, és össze vissza szóródik, viszont a színe nagyon szép, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 2.

noxibaba

2013. február 13.

Iszonyatosan jó kis termék. Por állagát imádom. Könnyű használni, sok van benne és nagyon tartós. Az esküvőmön is ilyen termékkel voltam kifestve, majdnem 24 órán keresztül volt rajtam. Nem kenődött el, nem gyűlt össze!! Szépen csillog!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.