Levendárium

Ár:   3740 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovaka, Módosítva: 2019. december 11.

Lelőhely:   Levendárium szaküzlet, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Merüljön el a nap végén egy meleg, lazító aromaterápiás fürdőben, amelyben megpihenve élvezheti a himalája só és a Dörgicsei Levendula Majorban termesztett bio levendula illóolaj, levendulavirág és más biogazdaság aromaterápiás tisztaságú illóolajainak tisztító, nyugtató, fertőtlenítő hatását."

kovaka

2019. december 10.

Szívből ajánlom ezt a terméket! Én nőként csak hetente - két hetente ülök fürdőkádba, de akkor megadom a módját, nagyon jó megengedni magamnak időnként ezt a fajta kényeztetést és totális kikapcsolást. A levendula isteni! Teljesen ellazít mentálisan, így fizikailag is mélyebben sikerül megpihennem. Forró gőzzel keveredve úgy érzem még inkább átjár és nem csak a fürdőt, de az egész lakást belengi az illata. Ha szereted a levendulát, ezt mindenképp próbáld ki! Én szoktam sima lábáztatásra is használni, olyankor átdörzsölöm a sóval a lábfejem. Ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Geraniol, Limonene, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>