Levendárium

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2019. január 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1190 Ft

Dörgicsei bio levendulából készült permet, mely kiváló arc- és testápoláshoz. Használható tonikként, de remekül frissíti a bőrt sportoláskor, utazáskor. Alkalmas napégés kezelésére vagy a számítógépes munkát követően a szemek felfrissítésére.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Limadunia

2019. március 23.

Nem vagyok elájulva tőle, szerintem borzalmas az illata, alig bírom használni, pedig én aztán a midnenféle naturkence gyógynövény szagot elviselem, de ez még nálam is betette a sokkot. Tonikként fújtam párszor arcomra, nagyon nem látom hogy bármit csinálna a bőrömmel, max fulladozom a szagától egy órát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

SarandBogyo

2018. június 16.

Ha lehetne mindenhol tartanék egy üvegcsével annyira imádom. Levendula mániákus lettem, pedig ki nem állhattam az illatát. Vettem Anyukámnak és imádja. Allergiás bőrét megnyugtatja, az enyémet pedig harmóniába rázza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

mmermaid

2017. december 13.

Nagyon markáns, inkább füves-levendula illata van, de ezt csak meg kell szokni, mint bármely más natúr-kozmetikum esetében. Amint a bőrömre fújtam, érezhető volt az eredmény. Puhább, simább lett a bőröm, valóban felfrissíti az arcot, és különösen hasznos, ha arcolaj előtt befújom vele a képemet. Nyugtatja a gyulladt, sérült bőrt, így nekem még a kis pattanásokban is segített, szépen leszáradtak a használatát követő egy napban. Tiszta érzetem van a használat után, gyakran még munkába és egyetemre is magammal hordom a táskámban. :) Szuper döntés volt, hogy megvettem, ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

aivil

2017. május 31.

Csodálatosan üdítő! Mindig nálam van. Imádja a bőröm. Az arcomra használom elsősorban, jobb, mint bármelyik arclemosó. De nagyon bevált szúnyogcsípésekre is. Megnyugtatja a bőrt, nem viszket. Eszméletlen a levendula illata! Nincs ennél jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

rosetta5

2017. március 8.

Csodálatos az illata és annyira frissítő élmény használni. Én minden testrészemet alaposan bepermetezem vele a testápoló használata előtt. Tényleg úgy érzem, mintha életre kelne tőle a bőröm. Imádom a levendulás készítményeket! Nálam 5 * :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

MiraD

2017. február 20.

Számomra nagyon kellemetlen illata van. Olyan, mintha megromlott volna (a legeleje óta, pedig még másfél évig jó a szavatossága).
Semmi köze a levendulaillathoz, legalábbis amit eddig ismertem :D Mint egy mézes légfrissítő, ahhoz tudnám hasonlítani.
Lehet csak az én rendelésemben levő termékkel van ez, vagy csak nekem nem ízlik...pedig a levendulaillatot szeretem, azért rendeltem :) (arra a típusúra gondolok, ami ugyanolyan mint a növény illata)
Nagyon lepontozni ezért nem szeretném (mivel nem vagyok benne biztos hogy jogos volna).
A bőrömnek kellemes érzés egyébként, csak az illat nagyon zavaró. 3 pontot kap, mert nem tudom őszintén ajánlani 4- esként sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

kovtunde80

2017. január 16.

Nagyon-nagyon finom, frissítő, felpezsdítő élmény! Kell!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Nagyon-nagyon finom, frissítő, felpezsdítő élmény! Kell!!!

Lilla777

2017. január 12.

Annyira frissítő! Már a 3. üveggel rendeltem, mert nem bírok betelni vele! Annyira erőteljes levendula illata van, mintha csak most szedtem volna a mezőn. Ha valamire el lehet mondani, hogy lüktet a természet benne, akkor pont ez az! Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Zellerlevel

2016. október 27.

Nagyon friss és üdítő. Szó szerint újjáéled tőle a test. Tömény levendula az egész, mintha csak most szedték volna a mezőn. Egyszerűen nem lehet betelni vele! Már a második üveggel fogyasztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Illatanyagok: Linalool, Geraniol