Libero Baby Care

Ár:   1242 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 11.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nikita00

2013. november 28.

Tökéletesen puhit és hidratal,felnőtt böerre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 28.

Tökéletesen puhit és hidratal,felnőtt böerre is.

dorcsiii

2013. november 7.

Még régebben vettem a babámnak amikor kisebb volt, nagyon szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Még régebben vettem a babámnak amikor kisebb volt, nagyon szerettem!

MayaBaba

2013. szeptember 1.

Én használtam már, nekem nagyon jó volt, mert jól felszívódik és nem ragad. Hajmosás után is tettem belőle hajvégápolóként a hajamra pár cseppet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol