Lierac

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: greyhound, Módosítva: 2019. április 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

• kedvezően hat a striák kialakulása ellen
  • mélyrehatóan hidratál és táplál
  • gyorsan felszívódik
  • védi a bőrt a terhesség alatt
  • segít megelőzni a striák kialakulását

greyhound

2019. április 3.

A terhesség elejétől a végéig használtam (olívaolajos kencézés mellett), megúsztam a csíkokat, nincs egy ici-pici sem, pedig óriási hasam volt. Kellemes használni, semleges illatú és gyorsan beszívódik. Szülés után is kentem még kb. 2 hétig, hogy gyorsabban regenerálódjon a bőröm. Összesen 2 flakont használtam el a 9 hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.