Lifebuoy

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiszuli, Módosítva: 2021. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A higiénikus kéz spray antibakteriális összetevőt, 70% alkoholt tartalmazó gyorsan száradó formulája segít eltávolítani a baktériumokat. Praktikus úti kiszerelés: könnyen víz nélkül használható bárhol és bármikor a higiénikusan tiszta kezekért. Kamilla olajat és E-vitamint tartalmaz.

Fiszuli

2021. május 8.

Köszönöm, hogy felvettétek a terméket. Az egyik drogéria virtuális kaparós sorsjegyén nyertem, 33%-os engedményt a termékre, szóval gondoltam kiprobálom. Érdekességképpen annyit, hogy a terméket úgy kellett elővadásztatnom a raktárból (a márkától semmilyen termék nem volt kipakolva) és az istennek sem tudtam két darabot kedvezménnyel megvenni belőle, pedig a sorsjegy engedte volna… csak valamiért a kassza nem. Utólag annyira nem is bánom, bár jó lett volna a táskámban is és a munkahelyemen is tartani egyet belőle. Maga a termék szerintem jó és praktikus ezzel a fújós kiszereléssel, a gazdaságosságára kíváncsi leszek. Kifújod a tenyeredbe, összedörzsölgeted a kezeidet és kész is, se szaga, se íze, de még ragadni sem ragad. Mintha víz lenne, szó szerint. Nincs meg az az érzés, hogy “igen, ez az, bűzlök és ragadok a kézfertőtlenítőtől, biztos, hogy minden baci és vírus vissza pattan rólam”. Természetesen ezzel nem a termék hatásosságát akarom kétségbe vonni. Magamtól biztos, hogy sosem vettem volna meg, főleg meg ennyi pénzért nem, de így elmegy. Még annyit, hogy soha semmilyen kézfertőtlenítő kendő, gél, szappan, vagy bármi más nem szárította ki annyira a kezemet, mint ez. Szinte pereg a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol