Ligne St Barth

Ár:   €65.95   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. január 27.

Ár:   €65.95
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőr- és hajápoló olaj

Az értékes olaj biztosítja a bársonyos, puha  bőrt, a hajnak csillogást,ragyogást ad.  Nádcukor,vanilia és Jázmin illat kavalkád

juditkaa70

2017. február 17.

Több Ligne St Barth terméket vásároltam a német webshopból. Köztük volt ez a kellemes,és finom testolaj is Fürdés után használom mindig,a hosszantartó illata mellett,már az első használata után tapasztalható a bársonyos puha bőr. Nem hagy zsíros érzést,könnyen beszívodó igazi illat csoda.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil