Lilibe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timity, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

100%-os bio gyapotból készült vattakorong.

timity

2013. április 12.

Nagyon szuper Rossmann saját márkás termék! Mostanában ezt veszem újra és újra. Több oka is van: számtalan kozmetikai vattakorongot kipróbáltam, de

1. a nagyon drágákhoz képest (Nivea) az anyaga ennek is tiszta pamut
2. a legolcsóbbak között van a piacon, mégis azok között a legjobb minőségben
3. nagyon puha, nem dörzsöli szét a szemünket
4. a sminket szépen eltávolítja (persze nem árt hozzá egy megfelelő sminklemosó sem) :)
5. nem hullik, mállik darabjaira smink/arclemosáskor (azért a körömlakklemosást már kevésbé bírja, a csillámos lakkok például kifejezetten az ellenségei)

Összességében olcsó, puha, ráadásul igazi pamut, egy kicsit bírhatna többet, de akkor valószínű már más árkategória lenne. Én rengeteget elhasználok belőle, így fontos az ára. 4,5-et kapna, mert egy kicsit lehetne masszívabb, de mivel mindig visszatérek hozzá, igazságtalan lenne lepontoznom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

1. a nagyon drágákhoz képest (Nivea) az anyaga ennek is tiszta pamut
2. a legolcsóbbak között van a piacon, mégis azok között a legjobb minőségben