Lilliputz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Lilliputz nedves tisztítókendő ideális a kis gyermekkezek és -szájak gyors tisztítására - útközben és otthon is. Aloe verával és dinnye illattal.

Kiszerelés: 20 db

Ella

2017. május 18.

Nagyon jó, praktikus, kellően vastag és nedves. Kis helyen elfér, a lányaimnak mindig ezt csomagolom be ovis kirándulásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Wildflow

2014. december 5.

Elégedett vagyok vele. Elsősorban az illata miatt vettem meg, és nincs is rá panaszom, praktikus a csomagolása, és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

eo

2013. augusztus 3.

Az illata tényleg brutális dinnyés rágó. Az ára igen korrekt. Tetszik, hogy nem teljesen sima a felülete, viszont én nem találom kellően nedvesnek. Kutya popsitörlésre kiváló. :) Összességében valahol 3 és fél csillagot érdemelne nálam, de most megkapja a négyest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Vintage Lady

2013. június 4.

Nagyon szeretem, minden szempontból megfelelő. Én is a táskámban tartom. Imádom a sárgadinnyés illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

terke29

2012. szeptember 4.

Évek óta ezt hordom a táskámban amolyan mindenre jó kéztörlő gyanánt.Finom illata van,kellően nedves,nem szárad ki egykönnyen,picit hidratál,nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Blame

2012. augusztus 31.

Nagyon jó kis törlőkendő. Mindig a táskámban van. Nagyon jó használni, egyáltalán nem szárít és frissíti a kezeket. Valamint tényleg tisztaság érzetet biztosít. Az illata pedig szintén nagyon jó. Engem a dinnyés rágóra emlékeztet. ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol