Lily Lolo

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2015. március 25.

Bársonyos lágyságú és magasan pigmentált préselt pirosító. Tökéletesen ragyogó arcpírt készíthetsz segítségével.

• Természetes összetevőkből készült!
  • Rétegezve növelheted a pirosítás intenzítását.
  • Jojoba olajat, argán olajat és tengerparti iringó kivonatot tartalmaz: hidratálja a bőrödet.
  • Természetes antibakteriális és antioxidáns hatással.
  • Kényemes viselet és nem szárít.

Mesterséges illatanyagot és talc (zsírkő)-ot nem tartalmaz!
Csomagolás: kompakt forma, kis tükörrel, így ideális utazáshoz vagy ahhoz, hogy mindig veled legyen.

anneshirley

2018. december 22.

Égre-földre kerestem olyan kompakt pirosítót, ami "szép összetevős", nincs benne parfüm, illóolaj, szilikon, bizmut-oxiklorid, stb., de nem kerül csillagászati összegbe. Megtaláltam, viszont problémás számomra a termék természetes szaga (semmiképpen nem illat), ami konkrétan avas. Nem romlott, hanem egyszerűen ilyen szagú a növényi olajoktól. A Just Peachy árnyalat van meg, ami nevéhez híven egy tisztán barackos szín, és nagyon jól mutat a meleg tónusú bőrömön. Nem poros, szépen beolvad. Közepesen pigmentált, így építhető, de nem kell vele nagyon óvatosnak lenni. Újravenni a szag miatt nem fogom, inkább tovább keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Chrissy

2017. május 30.

Egy KM-es vásárlásomkor az eladó felajánlott még ezt-azt megvételre nagyon kedvező áron, köztük egy ilyen pirosítót is. Soha nem hallottam még előtte erről a márkáról és utána se néztem, megtetszett a csomagolása az egyszerű, de igényes fekete-fehér dizájnnal. Személy szerint én sminkben nem vagyok natúr mániás, azt a terméket veszem meg, amelyik tetszik színben vagy minőségben, nem az összetevők alapján válogatok. Így van mindenfélém.
Nos, ez a Lily Lolo pirosító nagyon bevált nekem, Tickled Pink árnyalatban van meg, ami egy fáradt mályvás rózsaszín szín. Magamtól talán soha nem nyúltam volna érte. Az én bőröm se nem hófehér, se nem kreol, amolyan normál színű és semleges a tónusa. Gyönyörűen mutat rajta, nagyon természetes a hatása, egy jó kis fényvédős színezett hidratálóval tökéletes mindennapi viselésre. A webáruház leírása szerint ennek az árnyalatnak fényes a finish-e, nos, ez alatt egy nagyon természetes bőrfényt kell érteni.
Pont ideálisan pigmentált, nem sok és nem kevés benne a pigment, nem kell sokat felvinni és a szín mélysége szépen építhető.
Biztos vagyok benne, hogy újraveszem, ha elfogy és ki fogom próbálni a márka más termékeit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.