Lime Crime

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cassie25, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   $20
Kiszerelés:   2,6 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, érintésálló és tökéletesen fedő folyékony rúzs, a Velvetines metálfényű változata.

7 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mkdorina

2019. január 16.

Vibe árnyalatot szereztem be. Nagyon bejönnek most ezek a metálos árnyalatok. Nagyon szép szín. Egy picit szárít. Nagyon tartós, én 4 órában dolgozom, és evést ivást ez idő alatt nagyon jól bírta, szinte semmit sem kopott. Az illata kakaóvajhoz hasonló. Jár neki az 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Blackxentric

2018. május 30.

Red hot árnyalatban van meg, mely egy gyönyörű vörös szín. A termék állaga kellemes krémes, szépen oszlik el az ajkakon és gyorsan szárad. Az applikátora valami miatt nem dolgozik annyira szépen, mint ahogy vártam, de megéri vele szenvednem kicsit. Tíz órán keresztül volt rajtam, közben ittam és két szendvicset megettem. Alig kopott egész nap, szinte sajnáltam lemosni. Akciósan vettem és nagyon megérte. Amikor csak tudok fogok rendelni Lime Crime termékeket, mert ez zseniális.

Vibe árnyalatban is beszereztem. Ugyanazt tudom elmondani róla, mint a red hotról. Először azt gondoltam, hogy túl világos lesz nekem, de ahogy egyre többször láttam úgy tetszett egyre jobban.
Úgy érzem a márka összes terméke szerelem nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Úgy érzem a márka összes terméke szerelem nekem.

Emolliensek: Isododecane, Trifluoropropyldimethyl/Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Silica Dimethyl Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tartósítószerek: Phenoxyethanol