Lime Crime

Ár:   £16   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csigaviki99, Módosítva: 2019. április 12.

Ár:   £16
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra-fényes szájfény, amely tökéletes vizes hatást kölcsönöz. Könnyed, kényelmes formula ragadás nélkül.

3.500 Ft! Lime Crime Wet Cherry Lip Gloss - Flirty Cherry
Ár: 3.500 Ft + feladás. , Eladó: Mancsusz
Állapot: Új, bontatlan. , Helyszín: Jakabszállás, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó/Foxpost csomagautomata.

Mancsusz

2021. február 5.

Imádom! Nem ragad, nem szárít, bár szájfényről beszélünk egészen tartós is. Ha valamivel találkozik nem marad meg, de nem is folyik szét. Van átlátszóm, színesem, csillogósom. A színes esetében vannak pigmentáltabb és kevésbé pigmentáltabb színek is, ez változó. Black Cherry árnyalat a kedvencem, ez például a hivatalos swatch-hoz képest azért gyengébb fedésű. Az illatosított dolgokért nem vagyok oda, ez pedig sajnos bőven kapott belőle, de annyira nem zavaró. Nagyon szeretem és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

Massacre

2020. július 29.

Sokféle szájfényt próbáltam már, olcsóbbtól a drágább kategóriáig, de nekem ez vált be a legjobban. Alapból nem szeretem a szájfényeket mert nem tartósak, ragadnak és néha olyan mintha semmi sem lenne a számon, de ezt szinte minden nap szívesen viselem. Nagyon szép fénye van, igazi wet look, viszonylag tartós és nem is ragad. Sweet Cherry árnyalatban szereztem be CultBeautyról, igazi mindennapi szín amit bármihez bárhova fel lehet tenni, hogyha semmi ötletem nincs akkor mindig ehhez nyúlok. Nem sok van a tubusban de a jó oldala hogy nem rohad rá az emberre az évek során hanem viszonylag ésszerű időn belül el tudja használni a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Blackxentric

2020. április 24.

Egy mini kiszélesem van belőle. Sokféle szájfényt próbáltam már, de eddig ez a legjobb. Mesés fénye van és a csillámok is nagyon szépek és nem lehet érezni őket. Szeretnék több árnyalatot is kipróbálni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

candy28

2019. augusztus 2.

Gyönyörű a csomagolása, fincsi cseresznyeillat és csillám és csillám és csillám. Nagyon szépen mutatnak az ember száján. Remek kis termék ez a Lime-tól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydrogenated Polyisobutene

Sűrűség szabályozó segédanyag.