Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. február 20.

Kiszerelés: 12 g

HarmonyBunny

2014. május 8.

Az olajos bőrre való változat boldog tulajdonosa vagyok. Igazából először kicsit elégedetlen voltam vele. Aztán volt szerencsém néhány egyéb púderhez (Rimmel Stay Matte, Manhattan Soft Powder, Essence fehér púdere, Manhattan Clearface) és rájöttem, h azokhoz képest ez a púder fenséges!
Nagyon finom illata van, rettentő cuki a csomagolása. Ééééés nagyon szép a finise. A tartóssága, eggyel jobb, az oil controll-os púderekhez képest. Esetemben ez 4-5 órát jelent. Biztos, h újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.