Lioele

Ár:   $17   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: Kiscica15, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   $17
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A HD Powder egy egyedülálló, rendkívül finom por, amely egy univerzális árnyalatban kapható, hogy a bőr teljesen sugárzó legyen.

• Alapot ad a bőrtónusnak a természetes kontúrjainak megváltoztatása nélkül.
  • Az ásványi szilícium-dioxid-porból álló talkummentes formula nem szárít.
  • Univerzális, áttetsző színe megfelel minden bőrszínnek.
  • A HD port lehet magában is viselni, vagy sminkre felhordani.

Bettiiyy

2019. július 29.

Sose volt még ilyen poros púderem, úgyhogy először nem igazán tudtam, hogyan csalogassam ki a port a tégelyből, de hamar feltaláltam magam. ;)
Nagyon tetszik az egész tégely.
Könnyen fel lehet vinni a port, selymes, puha érzést kapunk utána. A foltokkal nyilván nem tud mit kezdeni, mivel nem színezett, de a bőrhibákat (tág pórusok, ráncocskák, zsíros/olajos bőr) nagyon szépen eltünteti, egységesíti a bőrképet. Ragyogó, üde, természetes hatást kelt.
Akinek szüksége van egy kis BB krémre, a púder alá kenve tökéletes.
Anyukám is vett egyet magának, és teljesen el van ájulva tőle, hogy milyen jó kis púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Nagyon tetszik az egész tégely.
Akinek szüksége van egy kis BB krémre, a púder alá kenve tökéletes.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone