Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2011. február 10.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Виктория

2013. december 20.

Annyira felkeltette az érdeklődésem a cukordinnyés változat, hogy nem tudtam otthagyni. Az illata nagyon finom, a hidratáló hatása az átlagnál kicsivel jobb, de csodát nem csinál sajnos.
Olyan tipikus bekenem, pár órán át jó, aztán kenhetem megint. Lehet, csak az az oka, hogy tél van, kezdek beteg lenni (ilyenkor mindig száraz a szám), és egy elég sűrű napon teszteltem
(hegyi túra, jégkorcsolya...) .
Sajnos gyorsan olvad, még így december közepén is. Az állaga két használat után szemcséssé vált, de ezt már több natúr terméknél is tapasztaltam.
Ami nagyon tetszik benne, hogy abszolút nem nehéz, és egész jól beszívódik. Szép fényt ad felkenés után.
4 és 5 közt vacilálok, de megadom a maximumot, mert:
Nagyon tetszik nekem ez a cukordinnye dolog. Végre valami, ami nem a szokásos, eper, cseresznye, málna és társai.
A hasonló (sőt, sok esetben gyengébb) teljesítményt nyújtó társaihoz képest olcsó (1,95€).
Natúr :)
Nem járatom az agyam azon, hogy újravenném e, inkább örülök, hogy van (nem otthon vettem, hanem Németországban, csak azért), de ha mégis, akkor szívesen kipróbálnám a pink guavás változatot (engem, mint sokat tapasztalt ajakápoló fogyasztót már csak ilyen "ínyencségekkel" lehet lenyűgözni). Sajnos nem látok sok esélyt a dologra, az üzletben csak ez meg acais van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

(hegyi túra, jégkorcsolya...) .
4 és 5 közt vacilálok, de megadom a maximumot, mert:
Natúr :)

karina

2012. május 12.

:)) nagyon szeretem az osszes smackert, de ezek hidratálnak a legjobban. Ami még ennél is jobb, az a pillsbury (meg én igazából az ilyen csoki-vanília-sütis édes dolgokra vagyok rákattanva), az tényleg olyan hogy amikor roaccutant szedtem akkor is nagyon jól megállta a helyét... este bekenem reggel még mindig érzem rajta. csodásak, próbáljátok ki! nekem a csokis palacsintás vált be a legjobban, ebayen szerintem kijön egy ezresből postával, de az összeg nagyobb részét a postára kell fizetni szóval sokkal jobban megéri többet venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Katerina

2012. március 19.

Nekem a vanília kivonatos volt meg. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Nekem a vanília kivonatos volt meg. Nagyon szerettem.

afonya

2011. március 21.

Nekem a vanília kivonatos van, és nagyon jó hatásos, illatos és finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 21.

Nekem a vanília kivonatos van, és nagyon jó hatásos, illatos és finom

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szójabab lipidek, mely phospholipidek, szterolok és trigliceridek keveréke. A CosIng hivatalos besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló. A szójababról lásd részletesebben: szójaglicin.