Best of Beauty 2019

Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 15.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Eredeti Lip Smacker ajakápolók  Bubble Gum, Cotton Candy és Raspberry Melon ízesítéssel.

Joaninha

2015. december 10.

A Cotton Candy és a Wild Raspberry a kedvenceim, isteni illatuk van. A LipSmackerrel középiskolás koromban ismerkedtem meg, akkoriban itthon még nem lehetett beszerezni, ezért minden egyes alkalommal, amikor külföldre utaztam ezeket az ajakbalzsamokat kutattam. Imádom az intenzív illatukat, és hogy ezerféle verzió létezik. Nagyon jól hidratálnak és pici színt is adnak a pirosas változatok. Szerintem ezerszer többet ér, mint egy Labello, de azért sebes, ekcémás, extra száraz ajkakra nem lesz gyógyír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

alexandra95

2015. június 26.

Régebben kaptam én is,szintén külföldről,rokonoktól. :)
Jajj,nagyon szerettem őket.
Akkor suliba még mindenki az ajakápolókkal menőzött,nekem a banános volt a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

Régebben kaptam én is,szintén külföldről,rokonoktól. :)
Jajj,nagyon szerettem őket.

drzoerose

2015. május 17.

rágós,omnommnomm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

rágós,omnommnomm

Rika

2015. március 31.

Emlékszem, gyerekkoromban kaptam ajándékba apukámtól külföldről egy kis szettet, s nagyon szerettem. Volt egy vattacukros, rágós, vaníliás és egy kakaós - amit nem igazán kedveltem, mivel egyáltalán nem hasonlított kakaóra az illata. A fedésük rendben volt és az illatuk valami mennyei (a kakaós kivételével, természetesen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 31.

mariib

2013. június 7.

"Egynek elmegy" kategoria, valoban edes, cukorkas az illata, vidam a csomagolasa, szamomra kellokeppen hidratal is, de nem tud tobbet, mint olcsobb tarsai. Azt hiszem, a hangulatomtol fugg majd, hogy ujraveszem-e vagy masra valtok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 7.

Borsolina

2013. május 26.

Nagyon szeretem,még régebben vettem Douglas-ben,bár emlékszem elég szép kis ára volt,de nagyon megtetszett a vattacukros.Megérte.:) Kicsit olyan zsírosabb hatást kelt szerintem,mint egy rendes labello,ezáltal pedig jól hidratál,az illata pedig isteni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

szaboszimonetta93

2013. január 28.

Nekem a vattacukros van,nagyon szeretem,finom illata is van,fényes is,de nem ragad,és jól ápol,órákig tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

queengus

2012. szeptember 5.

nekem rágó ízesítésű van,nagyon szeretem. Puhítja az ajkaim,illata nagyon jó,íze is és még szép fényt is ad a szájnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Szaszmancs

2012. május 29.

Szerettem. Kb. 1 hónap alatt sikerült elkenegetnem,finom illat / íz és megkockáztatom,hogy a Coca-Colásoknál is jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

málnamánia

2012. január 5.

Nagyon tetszik a csomagolásuk. Nekem van vattacukros,málnás-dinnyás és rágógumis is (többek között). :) A rágógumis nem jött be,az illata engem az izomlazító krémre emlékeztetett,és a számon is mentolos bizsergő érzést éreztem. Azt tuti nem veszem újra,de a többit igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.