Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 15.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Eredeti Lip Smacker ajakápolók  Bubble Gum, Cotton Candy és Raspberry Melon ízesítéssel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Orsy

2011. szeptember 29.

Nekem vattacukros van,és nagyon nem jön be. Nem ápol szinte semmit. Nagyon mű édeskés illata és íze van, én nem szoktam lenyalogatni. Pozitívum talán, hogy ápolt,picit fényes hatású lesz felkenés után a szám. Viszont ha picit többet kenek össze gyűlik a szám szélén egy kis idő után :S Szerintem igazából semmire nem jó......Tutira nem venném újra, szerintem el se fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

adra

2011. szeptember 11.

Nekem cotton candy volt, felbontás után 2 héttel megavasodott.... Utána vettem egy watermelon-osat , az is kuka volt 2 hét múlva.. Kár érte, 1000 ftért ilyen minőség:SS Plusz szárít is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

wishes

2011. augusztus 14.

Ebből a szériából nekem a rágós volt meg, imádtam az illatát :) A finishe pedig szép fényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

glamannie

2011. augusztus 14.

Rágógumi izű/illatúm van. Nagyon szeretem nem a hidratálás és ápolás miatt elsősorban, de szerintem ebben felülmúlja a labellók ápoló hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

nauszika

2011. április 4.

Semmi értelme szerintem ennek, azon kívül, hogy tényleg olyan íze van, amit lehet nyalogatni, de finomnak nem mondanám, csak az egyéb kozmetikumokhoz képest. Vattacukros van, szerintem veszek még, mert elcsábulok, de ápolni nem ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 4.

azursatellite

2011. március 19.

Tegnap vettem egy vattacukrosat és isteni:) a többit is ki fogom próbálni, nagyon tetszik... eddig a bebe volt a favorit de ez még azt is lekörözi, az íze, az illata csodás és fénylik is kicsit, szájfény helyett is megteszi és evvel egyszerűbb is újrakenni bárhol bármikor:)) teljesen rákattantam:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 19.

Babus

2011. március 15.

Nekem ugyan Coca-Cola-s nincsen, csak két másikat használtam / használok ( Cotton Candy, Raspberry Melon ), de gondoltam ide írom a véleményemet. Imádom, kedvenc ajakápolóm! Isteni illatuk és ízük van és nagyon jól hidratálnak! Ha érdekel bővebb vélemény olvass tovább.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 15.