Lip Smacker

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett76, Módosítva: 2011. április 19.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Fantás ananászos ajakápoló Amerikából.

prixi

2017. december 20.

A barátom vette nekem, de sajnos elhagytam. Nagyon szerettem addig, amíg meg volt. Puha lett tőle az ajkam, az íze nem volt mű. Kértem már egy masikat, olyan jo volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Kence123

2017. augusztus 29.

Többi társával együtt ennek is jó íze és illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Többi társával együtt ennek is jó íze és illata van.

Closet

2016. november 10.

Nekem nem tetszik az illata, emiatt nem nagyon használtam sajna, pedig hidratálásban azért nem olyan rossz termékek ezek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Szaszmancs

2012. május 29.

7 féle Lip Smackert használtam és mindegyiknek az illata meg az íze volt az erőssége,de szerintem hidratálásban sem rossz. Labellonál,meg Baleánál mindenképpen jobban működik,de nem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.