Best of Beauty 2019

Lip Smacker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anett76, Módosítva: 2011. április 18.

Lelőhely:   Douglas, Clarie's, Müller
Kategória:   Ajakápolók

Fanta eper ízesítésű ajakápoló Amerikából.

CrazyKid

2016. március 21.

Finom illat, fincsi íz, jó tudom nem megenni kell, de volt már olyan ajakápolóm ami borzalmas ízt eredményezett, pedig nem nyaltam le. Az én ajkaimat nagyon jól hidratálja és ad egy kis szép színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

xoxo007

2015. augusztus 20.

♡♡

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

♡♡

Evica

2013. július 1.

Íze és illata finom, ápolásban sem rossz :) Szeretem, de a szőlős Nálam jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Szaszmancs

2012. május 29.

7 féle Lip Smackert használtam és mindegyiknek az illata meg az íze volt az erőssége,de szerintem hidratálásban sem rossz. Labellonál,meg Baleánál mindenképpen jobban működik,de nem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

morning_glory

2011. május 3.

Ajkat nem igazán ápol, sőt, talán még kicsit szárít is... De vicces a csomagolása, és jó az illata. Száraz / kiszáradásra hajlamos ajkakra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 3.