Lirene

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kremmano, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Auchan

24 órás hidratáltság, bőrhibák elfedése, egyenletes bőrszín, különleges ragyogás, hosszantartó matt hatás, kipihent arcbőr, bársonyos simaság, tökéletes megjelenés azonnal. Azonnal hibátlan, gyönyörű megjelenést és 24 órás hidratáltságot biztosít a bőrnek

• Az aktív hialuron sav molekulák feltöltik a bőrt nedvességgel és optimális hidratáltsági szinten tartják 24 órán át.
  • A C-vitamin semlegesíti a szabad gyökök káros hatásait, finoman kiegyenlíti az arcszínt
  • Speciális mikro-szivacsok felszívják a felesleges faggyút és egész nap matt hatást biztosítanak.
  • A különleges pigmentek elfedik a bőrhibákat és ragyogóvá teszi a bőrt

Lemonedscream

2017. április 16.

Akciósan vettem 500 forintért, gondoltam ennyiért megér egy próbát. Elég jól bevált, először kicsit sötétnek tűnt az árnyalata, de felkenve már pont jó. Nincsenek különösebb bőrproblémáim úgyhogy a fedése nekem pont elég, természetes hatást ad, jól hidratál is. Viszont hiányolom a fényvédőt belőle, nekem egy jó bb krémnél ez alap, és az eredeti árát kicsit sokallnám, úgyhogy ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Cukorgomboc

2016. március 23.

Nem rossz, nem rossz. Kellemes az illata, könnyű állag, csak lehetne kicsit olcsóbb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.