Listerine

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag bizonyított kezelés a fogérzékenység tüneteire. A tartós és mélyreható védelem érdekében fizikai úton óvja a szabad idegvégződéseket.

wildrose

2021. július 27.

Kellemes, nem túl erős ízű szájvíz, szépen tisztít és abszolút segít az érzékenységen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 27.

barbusus93

2020. április 25.

Mindig próbálok valami újat vásárolni, mint a megszokott. Sajnos ezúttal nagyon mellé faragtam. Nekem érzékenyek a fogaim, ezért meg is örültem ennek a szájvíznek. Az ízével nem is volt probléma, átlagos fogkrém(mentolos) ízű, nem erős ami nekem kicsit hiányzott, mert ahhoz voltam hozzá szokva (zöld színű).
Viszont ami utána volt az borzalom. A számat belülről elkezdte hámlasztani. Látni sem akarom ezt a terméket a fürdőszobámban soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

aliz1105

2016. március 26.

Sokkal kellemesebb vele öblögetni, mint a többi Listerinnel. Bár nem mindet próbáltam, csak a lilàt, és a kèket. Azoktól nagyon kiszáradt a szám, és iszonyatos csípősek. Ez ugyanolyan jól tisztìt, csak kellemesebb az íze, és nem olyan erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

angelscrime

2016. március 6.

DDA drogériában leltem rá, mivel évek óta lelkes Listerine-használó vagyok, ezért megörültem, hogy látok végre újdonságot, így nyomban ezt kaptam le a polcról a jól bevált lila helyett. Az íze enyhébb, mint a többié (bár én már mondhatni gyakorlott vagyok ezen a téren, és hígítás nélkül sem okoz kínvallató perceket az öblögetése egyiknek sem), mondhatni, kellemesebb, nekem a fogaimnak és ínyemnek érzékenységet sem okozott.
Viszont van vele egy nagy probléma, ami miatt nem fogom újravásárolni, mégpedig borzasztóan kiszárítja a számat. A többi alkoholos szájvíznél ilyet nem tapasztaltam, tehát nem tudom, miből eredeztethető, de nagyon zavaró. Gyakorlatilag az öblögetés után még órákig furcsán száraznak, szinte zsibbadtnak érzem a számat. Emiatt nem ajánlom, inkább a többi Listerine-t, azoknál maradok én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

doreszka94

2015. szeptember 22.

Én nagyon szeretem. A bölcsességfog okozta fájdalmat teljesen enyhíti. Ahogy tolódik a fogam nagyon fájnak és mióta ezt használom meg sem érzem. Nekem épp ellenkezőleg, nagyon szép sima a fogam felülete, leszed mindent. Csak kár, hogy a kis flakonos 1500 Ft...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Matilda

2015. június 2.

Nagyon kellemetlen vele öblögetni, egyrészt mert nagyon rossz íze van, másrészt pedig mert fáj tőle a fogam. Olyan mint mikor hideget iszik az ember és a foggyökerekig nyilall a fájdalom. Utána nagyon fura a fogaim felülete, nem azt a sima érzést adja, hanem mintha savval öblögettem volna és leszedte volna a fogzománcom egy részét. Ahhoz képest, hogy szenzitív...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.