Liz Claiborne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. február 17.

Fej - mandarin, korte, sargadinnye, cassia

Sziv - passiogyumolcs, babarozsa, frezia, gyongyvirag

Alap - vanilia, barack, szantalfa, vetiver, cedrus

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Yvaine

2014. március 15.

Nekem eddig csak mintám volt belőle, de azóta is az egyik kedvenc illatom, tervezem is, hogy beszerzem a normál parfümöt belőle. Annyira különleges és intenzív illat. Nálam tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.