LM Parfums

Ár:   37 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   37 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A 2006- ban debütált parfüm egy elbűvölő, titokzatos, keleties illat. Nem egy hagyományos ámbrás parfüm, a benzoin és a Bourbon vanília teszi egyedivé. A keleties illatcsalád tagja, főbb illatjegyei:

Fejjegy: vetiver, virginiai cédrus, ibolya

Szívjegy: vanília, méz

Alapjegy: pézsma, ámbra, benzoin

LM Parfums Ambre Muscadin FÚJÓS
Ár: 5 ml 2500 Ft, 10 ml 4500 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

galagonyanya

2017. május 21.

Énnekem is jöhet minden, ami ámbra, és azt hiszem, megtaláltam azt az illatot, amely méltó társaság az Ambre Eccentrico - Grand Soir párosnak. A varázslatos Ámbra Triumvirátus harmadik tagja... én, Boszival ellentétben, semmi kellemetlent nem éreztem, ellenben gyönyörűséges, édes-puha, kicsit animális ámbrát annál inkább. Gyakorlatilag a csuklómhoz ragadt a szimatolóm... következő szezonra beszerzem, esküszöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

egyboszorka

2016. április 12.

Említettem már, hogy az ámbrás illatokkal ugyancsak jártam a Canossát, mivel az első ilyen jellegű illat a Tom Ford-érában az Estée Lauder ház égisze alatt kibocsátott Youth Dew Amber Nude volt, amit volt szerencsém próbálni. Hogy szerencse, avagy szerencsétlenség, nem tudom. Az Amber Nude ugyanis nagyon magasra helyezte azt a bizonyos lécet, sokáig senki sem tudta megugrani, pedig tényleg nem kevés versenyzőt futtattam mindenféle vonalon. Volt niche, mainstream, katalógus, ismert és kevéssé ismert versenyzők húztak sorszámot, de mint a mesebeli királykisasszony, én is minden " kérőt " kikosaraztam. Aztán jött Ő. Először amikor magamra applikáltam, sebes ütemben haladtam a fürdőszoba felé, mielőbb megszabadítandó magam az utolsó molekulájától is. Mivel azonban ez ellenkezik az elveimmel ( nem kevés van belőlük, ami a parfümöket illeti ), kitartottam. És lőn, meglett a jutalmam. A kezdeti számomra már- már elviselhetetlen füstösség alábbhagyott, gyönyörűen előbújt egy édeskés vaníliás- ámbrás csoda, nem tüntette el a füstös akkordokat, csak becsatlakozott hozzájuk. Ha hasonlítanom kellene valamihez, akkor az rajongásom egy másik tárgya, a Molinard Habanita lenne. Ám míg a Habanita virágosan füstösen édes, ez a szépség ámbrásan füstösen édes. Gyönyörű darab, elkezdtem gyűjteni rá...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance