LM Parfums

Ár:   39 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. május 30.

Ár:   39 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Sine Die inspirációja azon ritka utak egyike volt, amire Laurent Mazzone apjával közösen ment Olaszországon keresztül. A Sine Die latin kifejezés jelentése " határozatlan időre ". A két Mazzone bejárta Olaszországot, mégsem neveznénk a Sine Die- t tipikusan olasz parfümnek. Gyümölcsös füge és zamatosnak ható grapefruit, valamint zöldes ibolya a szívében. A krémes bőr, a könnyű fák és az ámbra méltó befejezést biztosít.

Keresztülutazni a szülőföldünkön, időt tölteni a családdal, élvezni az olasz tájakat - az ilyen élményeknek " meghatározatlan ideig ", sine die kell tartaniuk. A parfüm egy bámulatos tavaszias alkotás, mely csipetnyi melankóliával adózik az örök emléknek.

Illatjegyek:

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BitterSweet

2018. július 11.

Vannak illatok, amiket csak megelni kell. Becsukni a szemed es elvezni. Atadni magad a varazsnak. Ez egy ilyen illat.

Na hát az ugy volt, hogy meg nyaralas elott gyorsan talalkoztam a kedvenc parfum dileremmel a Petrana utanpotlasomert. Ismer mar, tudja, hogy a fuge a gyengem,es orvvul a kezemre fujt 2 spriccet ebbol,hogy izlelgessem. Mar kifujaskor ereztem, hogy ebbol baj lesz. Van az ugy, hogy az ember lanya egybol szerelembe esik, minden akarata, és a jozan eszenek totalis tiltakozasa ellenere is.....mert ez csak ugy megtortenik, tetszik,nem tetszik.

Feltem nagyon a grapefruittol, mert ezt az osszetevot vagy eltalalja a keszito a tokeletes mennyisegben es idoben,vagy mocsok keseru lesz, es agyonuti az egesz illatot. De ez a nasztanc ebben a parfumben gyonyoruuuuuuuuu. En kierzek belole tovabbi egzotikus gyumolcsoket is, a mango aromaja peldaul egyertelmuen jelen van. Nem tudom milyen erzeki csalodas jatszik velem,de fantasztikus gyumolcskoktel az eleje. Fel ora mulva csitul a tombolas, az ibolya klasszul bepuhitja, es teljesen hordhatova teszi az illatot. Bort (szerencsere) en nem erzek ki egyaltalan. Naná, hogy ez lett a nyaralos illatom, es nagyon hozza ezt a feelinget.

Nemtopreng, nemggondolkozik,hatradol,toltmegegyitalt, joezigy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Nemtopreng, nemggondolkozik,hatradol,toltmegegyitalt, joezigy

szeliger

2016. szeptember 10.

1 ml minta fiolában. Azt hittem szeretni fogom. Grapefruit, füge, Itália.... és sajnos rajtam nem működik, egy édes gyümölcskoktél. Az egyetlen említésre méltó az eleje, friss, lédús grapefruit küzd az édes, de még nem teljesen érett fügével. A harc mindössze pár percig tart, hol az egyik, hol a másik kerekedik felül, míg végül mindketten belebuknak a koktélos pohárba. Az én bőrömön az illat végig bőrközeli, hozzávetőleg két óra múlva már csak gyengén érzem, de a bőröm megdörzsölésével az illat intenzitása visszaerősíthető. A parfümhöz kapcsolódó videót szerencsére csak a kipróbálása után láttam, kíváncsiaknak: https://youtu.be/_IYLiX7VtDs

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Heloise

2016. június 25.

Érdekes, hogy sok-sok eltérő összetevő, mégis van amikor két parfüm kísértetiesen ugyanazt az aromát és illatélményt adja. Aki ismeri a Byredo Pulp-ját ezt próbálgatva most egyből felkiáltana, hogy de hiszen ez ugyanaz!! Vannak persze közös kapcsolódási pontok, a füge, a citrusok, mégis egy az egyben frissen felvágott zöldpaprika, majd alkoholba áztatott aszalt gyümölcsök illatorgiája jön elő ugyanúgy mint a Pulp-nál. Nagyon különleges és érdekes illat mindkettő, szembejönni biztosan nem fog velünk soha.A Pulp-nál már kifejtettem viszont, hogy nem szívesen viselnék ilyen szintű "ételeket" magamon, viszont nagyon szeretek megismerkedni hasonlóan egyedi kreációkkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance