Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

x

2022. május 25.

Szép, könnyed tömjén, amelyben a zöldalma a legerősebb, végig jelen lévő jegy. Friss tömjén, ami bár képzavarnak tűnik, de csak meg kell szimatolni, és megérti az ember, hogy lehet a tömjén friss. Bár annyira nem hasonlít, sokkal kevésbé édes és másféle illat, de a Gaultier 2 almaleves jellege ugrik be róla, mindkettőben jelen vannak a jellegzetes fűszerek, amelyekkel az készül. Készíteni is kellene egy adagot. A tömjént eddig inkább a füstös, gyantás, téli oldaláról ismertem, itt egész évben hordható, de számomra a hidegebb időhöz kevésbé illik. Modern, fantáziadús, könnyen hordható bármilyen alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 25.

Szofijaa

2019. június 18.

Azon a sötét tekintetű, szigorú matador úron el tudom képzelni, akivel reklámozták (most néztem meg, tyű..), de ez is inkább uniszex.
Nagyon erős szegfűszeges-borsos fél órával nyit nálam, aztán enyhén rózsás, fenyőgyantás, majd tömjénes meleg illat lesz.
Más oldalakon még a CDG Zagorsk-hoz hasonlítják, ami ortodox keresztény templomok "illata",
én azt nem ismerem, de a Loewe 7-ben is van valami félhomályos katedrális utánérzés, számomra persze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

karakumsivatag

Korcsoport: >54
2017. október 21.

Nekem nagyon tetszik, egy bajom van vele, hogy drága a pénztárcámnak, így csak 5 millis fújósom van. Meginterjúvolva férfi ismerőseimet, egyértelműen elzárkóztak tőle, mert szerintük női illet:) Hát nemtom, nem egy Barbon az biztos, ehhez kell a stílus. Nem igazán tudok összetevőket említeni, nagyon jól összerakott mély és fűszeres illat, ha nagyon akarnám hasonlítani, akkor én a Burberry London Men-hez hasonlítanám. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 21.