Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Virágos-zöld

Illatösszetétel: Boldófa levél, tealevelek, jázmin, rózsa, pézsma, cédrus, kopaiva-fa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tara95

2018. január 8.

Víz. Tenger és forrás, intenzív és tiszta. Nem tudom miért ezek ugrottak be, ez az első aquás illatom de álom. Rajtam ez is beédesedik de olyan frissítő módon, 25 fokig bátran használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Amanda

2014. június 11.

Aki a vizes illatok barátja, annak nagyon fog tetszeni. Igazi nyári hűsítő, kissé teás, ici-picit fűszeres parfüm. Inkább zöld mint virágos. Legjobban a kánikulában viselkedik, és meglepően tartós is.
Csak azért kap 4 csillagot, mert én nem kedvelem az ilyen típusú illatokat. A neten beszerezhető, parfümponthun láttam, nem a legolcsóbb, de nem is tucatillat, és 125 mililitert kapunk ezért az árért.
Aquás illatok rajongóinak érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 11.

Aquás illatok rajongóinak érdemes kipróbálni.