Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kodi

2016. október 8.

Tipikus vörös illat, általában ősszel használtam, s bár egy idő után nem éreztem magamon, a szillázsa rendkívüli volt, még este is kérdezték mi van rajtam. Van még belőle, de ritkasága miatt már nem merem sűrűn használni, de mindig elkábít ez a virágos-fás illat. Sajnos a fragranticán csak a kommentekben utalnak az összetevőkre, és valóban nagyon nehéz behatárolni az illatcsaládot is. Talán a lótusz okozza azt a csavart, amelyet úgy szeretek benne. Nem is nagyon tudom mihez hasonlítani, talán egy kicsit emlékeztet a Samsarára, de nem annyira konstans számomra. Persze, hogy Alberto Morillas.

Illatpiramis:

Fej jegyek: citrom, gyömbér, bergamott, grapefruit
Szívjegyei: rózsa, árvácska, gyöngyvirág, lótusz
Alap illatjegyei: pézsma, fás jegyek, rózsa.

Frissebben: őrület, mindenki dicséri. Sehol nem lehet kapni, az én példányom is lehet, hogy 8 éves. Mit sem veszített varázsából, egész nap érezni, pedig csak edt. Szinte mindenki megkérdezi, hogy mi ez, elsősorban férfiak. Halálos bűn volt kivonni. Még csak hasonlót sem tudok, ezen az őszön biztos elhasználom, mert oly nagy a szerelem, de kérem azokat, akik ismerték és szerették szánják meg a gyászoló özvegyet, és mutassanak be valakit, aki hasonlít hozzá. Kalandorok kíméljenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Illatpiramis:

Fej jegyek: citrom, gyömbér, bergamott, grapefruit
Szívjegyei: rózsa, árvácska, gyöngyvirág, lótusz
Alap illatjegyei: pézsma, fás jegyek, rózsa.

rozuska

2012. november 4.

Gyönyörű alkotás. Nagyon nőies illat. Olyan, amit állandóan szagolni kell. Nekem semmi nem túl benne, éppen a "nyers", a virágos, a gyümölcsös és a friss határán áll. Évek óta nem találom sehol, még reptéren sem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 4.