Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Pünkösdi rózsa, Szegfű, Akác, Mandarin, Orgona, Barack, Jázmin, Rózsa, Görögdinnye, Koriander, Szantálfa, Cédrus

RITKASÁG! Loewe Gala De Dia (Vintage) - Csere is!
Ár: 15.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 30ml (dobozában) kép szerint, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

kvin

2020. november 12.

Hát persze, hogy megfosztottak minket a megismerésétől, miért is ne?...
Gala de día - a nap ünnepe, de úgy is mondhatnám: A mediterrán nyár!
Gyümölcsök és virágok napos keveréke. '96-os illatról beszélünk, ez határozottan érződik, az eleje kissé húzós - nagy adag pálinkásba hajló barack-fröccs - , de ez szerencsére elmúlik és belefonódnak a virágok.
Olyan ártatlan, mint amennyire egy dús hajú mediterrán szépség, amikor vonzerejéről tudomást sem véve, egy gombbal éppen összetartott fehér felsőben rányitja a kazettás ablakot a virágos kertre, - ahol szegfűk, orgonák és közvetlenül a párkányon bazsarózsák süttetik a szirmaikat - , a zöldesen izzó fűben pedig egy piknikkosár, benne jó adag napcsókolta puha barack és csordogáló, vörös dinnye.
Magát ezt a kategóriát nem annyira szeretem, inkább fiatalabb, legalábbis más kaliberű nőkhöz illik, de a spanyolságát nem tudja letagadni, ezt pedig tudom értékelni benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

Hát persze, hogy megfosztottak minket a megismerésétől, miért is ne?...
Gala de día - a nap ünnepe, de úgy is mondhatnám: A mediterrán nyár!