Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

KolozsiTimea

2017. április 20.

Az én bőrömön maga a csoda,szinte attól a pillanattól kezdve hogy magamra fújom.Az üveg még kb 1/2 -ig van,már előre sajnálom hogy egyszer elfogy.Tömjénes,krémes,meleg fűszeres illat,mikor használom rendszeresen megkérdezik mi ez a jó illat.Nagyon tartós,rendkívül kevés kell belőle,(pedig egy teszterem van) karakteréből adódóan zömmel hideg időben használom.Annak idején véletlenül botlottam bele,és mennyire örülök ennek,még ennyi év távolából is,igen legalább 10 éve megvan ! Minimum,és pont olyan mint mikor megvettem,és miután alig kell belőle gondolom még egy jó ideig élvezhetem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

Piri11

2015. december 3.

Gondoltam utánanézek az illatjegyeinek:

Fej: bergamot, amalfi citrom, aldehid, zöld jegyek
Szív: szegfű, jázmin, ylang-ylang, rózsa, gyöngyvirág
Alap: francia labdanum, szantál, pacsuli, benzoin, ámbra, vanília, pézsma, cibet

Úgy gondolom, hogy ez nem "kislányoknak" való illat. Ki kellene próbálni!

Megrendeltem, de nem lehet már kapni, sehol nincs raktáron :( Vérzik a szívem!! Ha valakinek lenne egy kicsi belőle, kérem szánjon meg.

És igen :) Bélabának köszönhetően kaptam egy 5 ml-s mennyiséget. A fújókát megszagolva megmondom őszintén alig mertem magamra fújni, ugyanis nagyon erős retro és macskapisi szag keveréke volt. Felfújva hát ... nagyon zöldes, kesernyés, macskapisiszag :( kb. 15 perc, amíg szépen csendesedni kezd, szerintem addig ne menjünk emberek közelébe :( Majd puhul és virágosabb lesz az illat, de továbbra is nagyon retro stílusú. Az "állatias" jellege sajnos végig megmarad rajtam. Nem csodálom, hogy már nem kapható, nem lehetett egy népszerű illat, még az én "nyanyás" ízlésemnek sem az. Így nekem ő csak 4*, sajnálom, de egyet levonok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 3.

Gondoltam utánanézek az illatjegyeinek:

Fej: bergamot, amalfi citrom, aldehid, zöld jegyek
Szív: szegfű, jázmin, ylang-ylang, rózsa, gyöngyvirág

Úgy gondolom, hogy ez nem "kislányoknak" való illat. Ki kellene próbálni!