Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-fás

Összetétel: jázmin, róza, ámbra, pézsma, szantál

angelina69

2019. április 20.

Érdekes illat. Próbálgattam télen (nagyon nem), most a melegben (már jobb volt), de nem lopta be magát a lelkembe. Az első pár perc számomra egyértelműen savanyú, amit felvált egyfajta gyümölcsösség, majd előtérbe kúszik, mit kúszik, tolakszik a pacsuli. Mindent összevetve nem dobom tőle hanyatt magam. Sem jó, sem rossz értelemben. Olyan, mintha Narcisor for Her-jét, és Coco Mademoiselle-jét és Ferragamo Signorina Eleganza-ját keresztezték volna. A pacsuli, ráadásul inkább vizes pacsuli, és lehet, hogy emiatt nem jön be. Egyébként nem tolakodó, nem fejfájdító, és aki szereti a virágos-gyümölcsös-vizes-pacsulis illatokat, annak még tetszhet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 20.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. március 2.

Elsőre a kedvencem lesz érzésem volt, imádni való fehérvirág illat, ezt kerestem! Kb fél óra múlva van egy fura felhangja amitől kevésbé vagyok boldog, ilyen műanyag szóval mintha köze nem lenne az egészhez utána pedig gyorsan eltűnik. Ruhán kifejezetten kellemesebb mert kimarad ez a műanyagos rész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 2.