Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

a12smuk

2014. október 9.

Csodálkoztam rajta,hogy senki nem írt még róla,bár a márka /szerintem érdemtelenül/kevésbé ismert-elismert.....Nagyon nőies illat,kifújáskor a piros bogyók szinte kirobbannak az üvegből-,szépen bontakozik ki az illat, leszáradáskor inkább a virágok kerülnek előtérbe,sokkal lágyabbá,puhábbá,nőiesebbé válik-végül fás jegyzetek és a kasmír teszi teljessé.Igazi őszi-téli illat. EDT létére tartós, főleg ruhán nagyon sokáig érződik.Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 9.