Loewe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: mandarin, keserűnarancs, bergamott, levendula, bazsalikom, orhidea, tonkabab, szantálfa, pézsma, ámbra, tömjén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Marcsus

2015. január 19.

A férjem kapta ajándékba, hatalmas kiszerelésben. Szerintem elegáns illat, nem bújik elő belőle a nagyvad, de így is finom, a férjem bőrén kifejezetten otthon-illata lesz, olyan bújós, amit imádok. Ahogy az árát böngészem, elég baráti (tudom, minden relatív), és nagyon tartós illat.

Update: Lányok! Vegyetek egy üveggel a párotoknak is. Bőrön csodálatosan, mézesen, enyhe tömjénes beütéssel teljesedik ki, szinte borzongat, annyira meleg, annyira közeli és ismerős. Ha kétszer ennyibe kerülne, akkor is ezt venném a páromnak, ha ez az óriási üvegcse elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.