Logona

Ár:   2560 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a színfokozó készítmény rögzíti, és hosszan megőrzi a Logona növényi hajszínezővel festett haj színének intenzitását és csillogását. A bojtorjánmag olajban, betainban és búzaproteinben gazdag színrögzítő helyreállítja a hajstruktúrát, rögzíti a színréteget, ezáltal hosszantartó színt eredményez.

Alkalmazás: Hajfestést követően a leöblített hajra kevés vízzel bőségesen (50 ml, 3-4ek. középhosszú hajhoz) felvisszük, 10 percig hatni hagyjuk, majd meleg vízzel alaposan leöblítjük.

„BDIH” által ellenőrzött természetes kozmetikum. Ökológiai termesztésből származó olajok és gyógynövények felhasználásával. Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert, illatanyagot és színezőanyagot.

Stenico

2019. június 6.

Sajnos nem gyozott meg. Kicsit nehez eldolgozni, eloszlatni, utana szinten nehez teljesen lemosni. Meg a kovetkezo hajmosas utan is az volt az erzesem, hogy nem tudtam teljesen eltavolitani. Semmifele szinvedo, szintartossagot novelo hatast nem tapasztaltam. Az egyetlen pozitivum, hogy ad a hajnak nemi volument, ezen kivul penzkidobas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Szendi

2012. augusztus 16.

Bár én nem festem a hajam, de anyukám igen. Ő csak natúr hajfestéket használ. Egyszer láttam a Müller polcán ezt a terméket és gondoltam meglepem vele anyut. Azt mondta, tényleg hosszabb ideig kitart a szín a haján, és ráér később utána festeni. Neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

csoki

2012. június 15.

Én használtam a Logona hajfestéket enélkül a kondicionáló nélkül is, illetve ezzel is.

A kondicionáló elég nagy, így bár elég sok kell belőle, de egy középhosszú hajon kb.5 alkalommal is lehet használni. Illata semleges, könnyű felvinni, selymes, könnyen kenhető krém.

Hatását tekintve nem vagyok túl elégedett, mert az igaz, hogy sötétebb lett a festéktől a hajam, mint általában szokott, bár a tartósság nem egyenlő a sötétséggel. Nekem jobban tetszett nem ilyen sötéten.

Ezenkívül fura volt, hogy hajfestés után, miután jól leöblítettem a hajam, már tiszta víz csorgott a hajamról. Miután felkentem ezt a fehér színrögzítő krémet, rajta hagytam, és újra elkezdtem öblíteni a hajam, újra tök barna lett a víz. Tehát valahogy mégis leoldott festéket a hajamról, nemcsak rögzített.

Ami meg egyáltalán nem tetszik, hogy nekem, ha csak a Logona hajfestéket használom, puha, csillogó szokott lenni utána a hajam. Most, hogy használtam ezt a balzsamot pedig nehéz, fénytelen, csimbókos lett a hajam. Ráadásul viszket is a fejbőröm.:((( Pedig az összetevők olyan szépek!

Szóval újra nem venném, de ezt a tubust most már elhasználom, és ha valami változást észlelnék, updatelem a kommentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.