Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. július 13.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Friss borsmentaolajjal, gyulladásgátló és sebgyógyító kamillakivonattal. Fluoridmentes. Szintetikus tartósítószert nem tartalmaz. Eltávolítja a foglepedéket és megszabadítja a fogzománcot a szuvasodást okozó baktériumoktól.

VickyV

2020. január 5.

Dm-es vásárlás volt, kíváncsiságból. Szuper kis fogkrém, elég sűrű, ami a textúráját illeti, illata isteni és érezhetően szuperül tisztít. Amit én vettem, annak más a csomagolása, de szerintem ugyanez a termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

bingus86

2016. június 12.

Remek termék,örülök,hogy rátaláltam,biztos,hogy mostanában nem veszek mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Remek termék,örülök,hogy rátaláltam,biztos,hogy mostanában nem veszek mást.

Goldapple

2015. április 12.

Imádom a friss borsmenta illatát és ízét ennek a fogkrémnek. Emellett valóban nagyon hatékonyan szabadít meg a foglepedéktől. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

emagdi

2015. február 8.

Szerintem teljesen rendben van ez a fogkrém. Jó az íze, megfelelően tisztít, szóval mindent tud, amit egy fogkrémnek tudnia kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

jgyurma

2014. július 18.

Több natúr fogkrém kipróbálása után ez volt az első, ami az egész családnak bejött. Szerintem jól tisztít, az íze is finom, bár tény, hogy elég egyszerű. Az az érzésem, hogy találok majd még ennél jobbat is, de ez a fogkrém egy biztos pontnak tűnik egyelőre. A Müllernél véve árban is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 18.

somonik

2013. november 16.

Natúr fogkrémet kerestem a család számára, így kipróbáltam ezt is. Nekem és a családomnak is megfelelt a termék. Szerintem jól habzik és fogmosás után tisztának érzem a fogamat. Bár tény, hogy az íze nem erős, de ez számomra nem hátrány, rossz lehelet nem marad azért utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

amatar

2013. október 7.

Nem szeretem használni, fogmosás utána nem érzem tisztának a fogaimat, több natúr fogkrémet próbáltam már, ennél tapasztaltam ezt először. Nem fogom újravenni, kellemetlen használni és nem nyújt semmi pluszt amiért érdemes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

n.andrea

2013. szeptember 15.

Egy ideig ezt használtam, de nem tisztította jól a fogam, legalábbis ez volt az érzésem, kicsit lehetett volna erősebb az íze, mert miután kiöblítettem a szám, úgy éreztem mintha nem is mostam volna fogat.Habzása elég minimális. Használtam már jobb bio fogkrémet, de annak az ára is magasabb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

DittyCat

2012. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált! Jó az íze, jól tisztít, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált! Jó az íze, jól tisztít, szeretem!

wisteria

2012. szeptember 20.

Régóta használom, a méregmentes fogkrémek közül mindent összevetve ez vált be legjobban. Az íze kicsit lehetne intenzívebb. Így viszont fogmosás után menta illóolajos vízzel szoktam öblíteni és így megvan az az erőteljesen friss, tiszta érzet, amit a mérgekkel és szintetikus alkotórészekkel teli "normál" fogkrémek után érez az ember a sokkal intenzívebb íz miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol