Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. október 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2000

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: ibolya, édesgyökér, csillagánizs, borostyán, bazsalikom

Szívjegyek: tonkabab, szantálfa, rum, mandula

Alapjegyek: virginiai cédrus, vetiver, vanília, praliné, labdanum

5 ml fújós Lolita Lempicka Au Masculin
Ár: 1500+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvét, postán maradós, foxi

loire

2018. október 13.

Több üveggel elhasználtam már, viszont reformuláltad csak most vettem, mivel a régi, képen látható üvegest már nem gyártják. Ha csak nagyon kicsit is, de a két verzió illata eltér egymástól. Rajtam az eredeti kupaktlan verzió sokkal inkább ánizsosan, fűszeresen párolgott. A reformulált is rendelketzk a fűszeres-ánizsos jegyekkel, de számomra sokkal inkább lett ez egy likőrös dominanciájú illat. Nekem ez mindig is szuperlatívusz volt, igazi téli, meleg illat, amely inkább hétköznapi használathoz, mint alkalmakra megfelelő. Mivel változtattak rajta és a 2000-ben kiadott nekem jobban tetszett, így csak 4 csillagosra értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Lapo

2017. július 17.

Hihetetlen dolgok tudnak beugrani 1-1 illattal kapcsolatban.. nekem az első perc (de tényleg csak ennyi ideig) a régi kanalas gyógyszerek illatára, "ízére" emlékeztet.. utána egy nagyon finom kis édes vaníliás, ánizsos illat lesz belőle, de a kicsit régebbi vágású illatok közül (ami számomra csak pozitívum a mai édes illatokkal szemben).
Viszonylag bőr közeli, pedig ezek a típusú illatok tudnak atomcsapást mérni a felhasználó körül lévő emberekre.. nos ő nem.. elég diszkrét ahhoz, hogy nyugodtan tudja hordani az ember, ellenben egy kellemes aurát alkot viselője körül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

zsazsi1

2017. február 2.

Páromnak vettem jópár éve, mivel a Lolita nagy kedvencem, legyen neki is fiú-lolitája.
Akkoriban még nem volt ennyi édes férfiillat, úgyhogy merész újdonság volt a maga kicsit feminin jellegével a bökős illatok között.
Nagyon szerettük mindketten, lágy, édes, bújós, finom illat.
Szerintem lesz még ilyenünk :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 2.

Nagyon szerettük mindketten, lágy, édes, bújós, finom illat.
Szerintem lesz még ilyenünk :-)

Málni

2016. április 17.

Nekem nagyon ánizsos és egyáltalán nem az én stílusom sajnos, amikor nyáron kipróbáltam gyengének találtam, most viszont ebben az esős, kicsit hüvösebb időben egészen erős lett, de nem nyomasztó egyáltalán, különleges édeskés "ffi" parfüm, amit akár csajok/nők is használhatnak:) A bőrömön a Le male-ra hasonílt stílusban likőrös-ánizsos kiadásban...

update: azóta egészen közel kerültünk egymáshoz, pár üveggel már elfogyasztottam, azonban zavar, h magamon nem érzem eléggé erőteljesnek. Mondjuk lehet vki az intimebb parfümöket kedveli, annak tökéletes, nem pasis, lightos édeskés-likőrös, általában mnkinek tetszik ez az illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Heloise

2014. július 31.

Csodás LENNE, ha fele annyira lenne tartós, mint a női párjai... Csak akkor érzem, ha nagyon szaglászom a páromon. Lehetne benne picit több "Lempickás" jellegű erősebb összetevő. A női változatok szinte sorra megvannak, így nagyon nagy reményeket fűztem ahhoz, hogy akkor a páromnak is lesz egy. Sajnos nekem így mindig a Cuba nevű olcsó és akciós szivar alakú parfüm jut eszembe róla, amire nagyon hasonlít. Jó-jó, de nem az igazi... kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 31.

gerbaud

2012. július 28.

Uplifting pozitív véleményén felbuzdulva ma ő volt az első, amit az orrom alá vettem és hagytam is neki időt bőven, hiszen előre felkészülve már láttam, hogy beletettek minden földi jót ebbe a szemet gyönyörködtető üvegbe. Be kell valljam, a Lolita Lempicka illatokkal szemben eleve elfogult vagyok egy kissé, mert a külcsín annyira szép, hogy már pusztán ezért szeretném szeretni. Most azonban mivel nem magamnak kerestem illatot, el tudtam tekinteni ettől a ténytől, hiszen a kiszemelt hímet az üveg kinézete annyira nem fogja érdekelni:).
A nyitány meglepően friss: borostyán, bazsalikom és üde ibolya illata szállingózott az orrcimpáim közé. Mire azonban hozzászoktam volna ehhez az üdén zöld felhőhöz, már változott is a pára, és ezt tette folyamatosan, percről-percre, óráról órára. A zöldesség tovaszállta után előbújt az édesgyökér és az ánizs, hogy letaglózzon. Nagyon édesnek és nagyon ánizsosnak tűnt hirtelen. Rumos pikantériájával aztán le is vett a lábamról és mire hazaértem szantálfás köntösbe bújt az ánizsos édesgyökér, majd a cédrus kellemesen fássá tette, mígnem megérkezett egy bódító, érzéki tonkababos, picit vaníliás, picit pralinés és vetiveres alap. Igazi és tartós finomság ez, őszi és téli napokon lesz szerintem igazán szívet-lelket melengető darab.
Női és férfi bőrön máshogy viselkedik, úgyhogy bátrabb hölgytársaim nyugodtan kipróbálhatják, mit produkál rajtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.