Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Orientalis-virágos

Összetétel:mirha, ánizs, jázmin, ibolya, vanília, tonkabab, gyanta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kvin

2018. január 11.

Ahhh.. ez valami mese! Azt sem tudom hol kezdjem, megvan a gyomorösszeugrás, amit mindig várok egy parfümtől, abszolút 5 csillagos illat, ahogy az anyuka is - még nem értékeltem?! - imádom őket! Ez nem úgy telibe édes illat, annál sokkal pikánsabb, kezdetben mazsolás, majd olvadó gyönyörré változik. Annyira... mmm... finom fűszeres, melengető, selymes, balzsamos, érzéki.. de még hogy!
Kandalló előtt szexelős illat, azonnal szerelembe estem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Kandalló előtt szexelős illat, azonnal szerelembe estem.

Rild

2013. november 25.

Sok sok év alatt 3 üveggel is elhasználtam ebből az illatból, tényleg hasonlít az alap Lolita Lempicka parfümre. Ebbe nincs benne a citrusos rész. (ananász, citrom)
Sajnos nehéz beszerezni. Ez volt az első lolita parfümöm. Először az üvegébe szerettem bele és mikor megszagoltam, az illatba is. Az üvege többször változott már. A tartalma ugyanaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Lola21

2013. október 26.

Egyszerűen varázslatos, mély, nőies illat. Nagyon hasonlít az anyaillatra, de attól talán egy árnyalttal mélyebb, bújósabb, melegebb.Tipikus téli illat:)
Szerintem inkább orientalis- vanília illatcsaládba illik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Szerintem inkább orientalis- vanília illatcsaládba illik

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Benzyl Benzoate