Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

A L De Lolita Lempicka illatával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wishes

2013. március 1.

Tegnap a Müller outletből halásztam, mert "2000 Ft-ért nem hagyom itt" (alapáron ennek az árnak többszörösébe kerül), és mert a hozzá tartozó parfüm nagyon kellemes cukros volt, én meg szeretek ilyesmivel fürdeni, még ha esetleg parfümként már sok is lenne nekem.
Nagyon szép a csomagolása, még akár ajándékként is megállja a helyét. A termék is jól habzik és illatossá teszi a bőrömet, de van egy erős tengervizes mellékzönge benne, ami sajnos eléggé zavar :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.