Lolita Lempicka

Ár:   18 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: keettee, Módosítva: 2015. január 20.

Ár:   18 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2008

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: jázmin, ibolya, mirha, ánizs, borostyán, írisz, tonkabab, vanília

galagonyanya

2017. április 5.

Hihetetlen, hogy évek óta megvan, és még nem írtam róla! Pedig egyszer túladtam rajta, ám visszatért hozzám mégis - egy balul sikerült csere eredményeképp - és tulajdonképpen most, így este fél tízkor, egy pokolian fárasztó nap után mikor épp Nikolnak fújkálok át belőle egy kis üvegcsébe, most ébredek rá, hogy énnekem semmi bajom ezzel a fekete Lolitával, és hülye ötlet megszabadulni tőle. Hogyha a Lolita Lempicka parfümök populárisabbak lennének, akkor Lolita Night-nak hívnák és nem ilyen egy levegővel ki sem mondható neve lenne. Van egy nehezen körülírható "éjszakai" jellege, de ez csak az anyaillat ismeretében értelmezhető. Eléggé hasonlítanak egymásra - a fekete tán kevésbé édes - de jellegzetesen fűszeres, aki szereti a klasszikus Lolita Lempicka illatot, ezt is szeretni fogja. És gyönyörű az üvege. Forgatom a kezemben, és arra gondolok: én hiszek az előjelekben; ha visszatért hozzám, akkor nálam akar maradni. És én ezt elfogadom, hiszen az egyik legjobb Lolitáról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

csillog11

2017. január 12.

Először csak 10 ml-t vettem belőle itt, mert elkezdtek érdekelni a LL parfümök, és szerettem volna egyet kipróbálni. Már az első próbánál is nagyon tetszett, igazán jellegzetes. Illik hozzá a fekete szín, olyan kis boszorkányos. Vaníliás, fűszeres, édes. Virágok közül ibolyát és borostyánt érzek, a borostyánt nagyon szeretem:) A felsorolásban jazmin is szerepel, azt egyáltalán nem érzem.Rajtam nagyon tartós, időnként felerősödik. Már megvan a nagyobb kiszerelés:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Berti

2015. szeptember 12.

Valóban hasonlít az eredeti Lolitához, de nekem az mégis jobban tetszik. Rajtam nem is annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

keettee

2015. január 28.

Itt jutottam hozzá potom pénzért, annyira imádom mint az első Lolitát, valóban füstösebb, talán kevésbé nagy a hatósugara mint az elődjének. Az üvege gyönyörű, egyébként is fekete-imádó vagyok, minden értelemben illik hozzám, és büszke vagyok hogy birtokolhatom ezt a szépséget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

Heloise

2015. január 21.

Mélyebb, fűszeresebb, vaníliásabb és tartósabb illat mint az eredeti Lempicka. Számomra a TÉL és az ünnepek illata! Évekig imádtam, és a "signature" illatom volt! Picit telítődött vele az orrom, annyira már nem szeretem magamon az édes, vaníliás illatokat. Most már csak a gyönyörű Lempicka-üveges gyűjteményem becses darabja, elteszem egy időre pihenni. Azt hiszem limitált kiadás volt, tehát már nem lesz a jövőben fellelhető kereskedelmi forgalomban. Mindenesetre jár neki a csillagos ötös, mert nagyon különleges és bárhol felismerhetően egyedi illatkompozíció! Köszi keettee a feltöltést! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 21.