Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2022. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: orientális-fás

Illatjegyek: édesgyökér, jázmin, írisz, mirha, vanília, benzoin

mona82

2017. november 29.

Annyira kíváncsi voltam már egy Lolitára és csak ebből volt 1 ml Notinon.Hát mit mondjak...rajtam borzasztó,a régi ragacsos,kézzel pumpálós hajlakkok szagára emlékeztet,ráadásul majdnem lemoshatatlan.Émelyítő és borzasztó gagyi szag ez rajtam,a gyönyörű üveg és a tartósság miatt két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Ascyra

2017. szeptember 24.

Jajj, de nagyon rosszul érint ez az illat engem :(. Annyira fejfájós, émelygős és hányingeres, hogy nem bírtam sokáig elviselni magamon, muszáj volt lesikálni. És a legszörnyűbb ebben nem ez - istenem, hát nincs olyan, hogy minden működik rajtam - de nem tudom eldönteni, hogy melyik az az összetevője, amelyiktől ennyire kellemetlen "szag"-nak érzem. Mindegyiket szeretem ugyanis. Ha tippelnem kell, akkor az édesgyökér-mirrha keveréke üt ekkorát. Számomra viselhetetlen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

egyedszilvi

2016. augusztus 27.

Édes finomság 😊.Az anya illattal nagyon hasonló.Iszonyat tartós,érzéki,meleg illat.Én lecseréltem mindegyik Lolitam😊.Csak ő maradt,legszebb illat szamomra az összes közül

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Lilu

2016. március 25.

Elnézést kérek mindenkitől aki szereti, de mi a franc ez? Töményen, émelyítően édes illat, valami olcsó málnás rágócukorra emlékeztet, némi virágos kiegészítéssel. Sosem tudnék ilyesmit viselni, még télen sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

hulcsi

2016. február 5.

Nemcsak hasonlít anyácskára de túl is szárnyalja azt. E mellett az anyuci csak egy kellemes puha finomság. Sonne sokkal ércesebb,karcosabb,dögösebb. Ki gondolta volna 😊 egyszerre tesztelem a kettőt és nálam döntetlen az állás. Imádat van mindkét oldalon 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 5.

Moncsi044

2015. július 16.

Finomság,mint az összes lolita (kivéve, az aranyrudacskás kotyvalékot ) Anyaillat maximálisan kiéreztető belőle, kicsit édesebb , púderesebb illat.. Sokkal érzékibb- melegebb púderesebb illat .Koncentráltabb-édesebb- töményebb tartósabb illat.Nálan nagyon muzsikál, imádom az ilyen dög illatokat, és ő maximálisan az! Akik Lolita Fan-ok,mint én is :) Annak erőteljesen ajánlott finomság ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 16.

Natalka

2014. szeptember 30.

Ez a sokadik próbálkozásom a Lolita-parfümökkel, és egyelőre nagyon nem értem mit "esznek", orroznak rajta mások, amikor én csak orrolni tudok rájuk...

Láttam, h ez egy új darab, idei, nah, mondom, uccu neki, hátha majd most...! Egy kedves "illatos"-eladónak hála hozzá is jutottam egy mintához. Jöjjön a bódulat, és a mindent elsöprő tündérmese-érzés...!
Rögtön szólok is: nem jött. Megint.
Dühös vagyok Lempickára emiatt az illat miatt. Ez számomra teljesen ugyanaz, mint a sárga alma (Fleur Defendue). Az igazsághoz hozzátartozik, h nem vagyok egy nagy illat-szakértő sajnos, így a véleményemet fenntartással kell kezelni, de ez nekem egy újabb csalódás. Ellenőriztem a fragranticán is az összetevőket, látszólag semmi egyezés... rajtam mégis szinte teljesen ugyanaz (talán csak egy hangyányi mandula hiányzik ebből, de egyébként minden más stimmel, ha az orromnak hinnék). Azt már meg se merem említeni, h a "sima" lila Lolita is tökugyanez, mintha mind egy kaptafára készülnének (egyediséget csak az aranyrudacskában találtam, az legalább érdekes, nameg a Si, ami meg legalább tartós volt némileg).
Akiknek bejöttek a Loliták eddig is, azok ne aggódjanak, ez is tetszeni fog. Nekem meg marad az értetlenkedés, én jártam rosszabbul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Rögtön szólok is: nem jött. Megint.