LOOK by Bipa

Ár:   €1.99   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rea3, Módosítva: 2014. december 19.

Ár:   €1.99
Lelőhely:   külföld (Bipa)
Kategória:   Ecsetek

alexaharis

2017. április 29.

Szuper ^^ Puha,nem hullik mosásnál sem és teszi amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Szuper ^^ Puha,nem hullik mosásnál sem és teszi amit kell.

Titvog

2016. február 29.

Már évek óta használom, finom puha, de ugyanakkor remekül lehet vele satírozni. Az áráért mindenképp megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

pajerzsofi

2015. december 11.

Ezért az árért egy korrekt kis ecset. Elég laza a tömése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Ezért az árért egy korrekt kis ecset. Elég laza a tömése.

emcuscicus666

2015. augusztus 27.

Nekem is a kedvenc satirozoecsetem. :) 3-4 darab is van mar belole, hogy ne kelljen tul sokat mosnom oket, de eddig jol birja mindegyik, es teljesen hibatlanok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Regi84

2015. január 30.

Ma vettem, rögtön ki is próbáltam :) tényleg nagyon kis puha, mondjuk elég nagy a feje, de szerintem jóban leszünk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

rea3

2015. január 1.

A kedvenc satírozó ecsetem, annyira pihe puha, olyan szép és mégis rezzenéstelenül viseli a mosást és engem is :D mintha vadiúj lenne (egyébként 3 hónapja használom), egyetlen szál sem hullott még ki belőle. Ausztriában vásároltam, 2 euro-ért(!), és rajta kívül még pár dolgot ettől a márkától. Nagyon sajnálom, hogy csak párat, mert amit vettem tőlük, az mind maximálisan bevált, de sajnos akkor még nem tudtam, hogy ennyire jó minőséggel van dolgom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 1.