LOOK by Bipa

Ár:   €5.95   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   €5.95
Lelőhely:   külföld (Bipa)

3 arcterméket tartalmazó paletta mellyel kiemelhetőek az arcvonások.

vkata96

2019. április 2.

A bronzosító nagyon porol, de jól pigmentált, és a színe is megfelelő. A pirosító és a highlighter szerintem tökéletes, nem porolnak és szintén szép pigmentáltak, a színük is pont el van találva, se túl élénkek, se túl láthatatlanok. Ez a kompakt kiszerelés pedig nagyon praktikus, sokkal jobban szeretek ilyeneket venni, mint külön külön bronzosítót, pirosítót és highlightert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.