LOOK by Bipa

Ár:   €2.49   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2016. április 13.

Ár:   €2.49
Lelőhely:   külföld (Bipa)
Kategória:   Ecsetek

adri9210

2018. augusztus 7.

Bátorkodom 5 csillagot adni, igaz, nincs összehasonlítási alapon drágább blenderekkel, vagy úgy konkrétan az eredetivel. Nagyjából fél-háromnegyed éve használom, bevizezve és kinyomkodva nagyon szépen viszi fel az alapozómat (W7). Kicsit nehézkes tisztítani, babaolajjal vagy kókuszolajjal és vízzel szoktam, de próbálom nem húzogatni, csak összenyomni, még nem keletkeztek rajta repedések és látszólag a színét sem engedi. Az ára pedig rendkívül baráti ehhez képest :D Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.