LOOK by Bipa

Ár:   €2.45   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. augusztus 22.

Ár:   €2.45
Lelőhely:   külföld (Bipa)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Revitalizáló körömelixír vékony, törékeny körmökre. A, C-, B és E-vitamint tartalmaz. Megakadályozza a körömlemez kiszáradását és erősíti a köröm optikai állapotát.

juditkaa70

2022. szeptember 4.

Nagyon szeretem ezt a márkát, minőségi körömápolási termékei vannak. Olyan terméket kerestem a körmömre, ami megerősíti a vékony, töredezett körmömet. 2 hete használom napi 2 alkalommal. Már észrevehető a hatása, erősödik a körmöm, nem töredezik olyan könnyen. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 4.